0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group D
Netherlands
-
-
France
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Poland
۱
۱
Austria
inprogress
۱۹:۳۰
  Egypt Premier League
Al Ahly Cairo
۱
۱
El Dakhleya
inprogress
۱۹:۳۰
El Zamalek
۲
۰
Pharco
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Serie A
Palmeiras
۲
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Vitoria BA
۴
۲
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۰۰
Flamengo RJ
۲
۱
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
  Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
۱
۱
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
Olmaliq OKMK
۴
۲
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Serie B
Vila Nova GO
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Ceara SC CE
۰
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۴:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Gomel
۰
۰
Shakhtyor Soligorsk
inprogress
۲۰:۳۰
FC Smorgon
۴
۱
FK Slutsk
Finished
۱۸:۳۰
  Venezuela Copa Venezuela
Academia Puerto Cabello
۰
۱
Carabobo FC
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo La Guaira
۳
۳
CS Maritimo de La Guaira
Finished
۰۱:۳۰
Club Deportivo Internacional de Barinas
۰
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۱:۳۰
Fundacion Aifi
۰
۱
Angostura FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie D
Treze FC
۱
۱
FC Atletico Cearense
Finished
۰۲:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Auda
۰
۱
Rigas Futbola Skola
inprogress
۲۰:۳۰
BFC Daugava Daugavpils
۳
۰
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
  Tunisia Tunisia Cup
Bizertin
۰
۰
Sporting Club de Ben Arous
inprogress
۱۹:۳۰
  China FA Cup
Guangxi Hengchen
۰
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۲:۳۰
Yunnan Yukun FC
۱
۲
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۰۰
Foshan Nanshi FC
۰
۱
Shanghai Shenshui
Finished
۱۵:۰۰
Shanghai Changning Flying Lion FC
۱
۲
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۱:۳۰
Shaanxi Union FC
۲
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۲:۳۰
Wuxi Wugou
۱
۰
Meizhou Hakka
Finished
۱۵:۰۰
Rizhao Yuqi
۰
۱
Henan FC
Finished
۱۵:۰۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۴
۳
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۳۰
  United States USL League One
Forward Madison FC
۲
۰
Union Omaha
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Baiano 2
Galicia
۰
۰
Vitoria da Conquista
Finished
۰۱:۴۵
  Paraguay Championship Women
General Caballero JLM (W)
۲
۳
Sportivo Ameliano (W)
Finished
۰۰:۴۵
  World Friendly Club Matches
Molde FK
۲
۰
Odds Ballklubb
Finished
۱۴:۳۰
KP Legia Warszawa
۲
۱
OKS Odra Opole
Finished
۱۴:۳۰
FC Farul Constanta
۰
۱
PFC Cherno More Varna
Finished
۱۸:۳۰
Podbrezova
۱
۱
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۲:۳۰
Ham-Kam
۳
۲
KFUM Oslo
Finished
۱۴:۳۰
Spvgg Ansbach
۱
۱
ASV Neumarkt
inprogress
۲۰:۰۰
KS Hutnik Krakow
۲
۳
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۲:۳۰
SV Ried
۳
۲
SV Wacker Burghausen
Finished
۱۷:۳۰
Prostejov
۲
۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۳۰
TSV Karlburg
۰
۱
1.FC Schweinfurt 05
inprogress
۲۰:۰۰
Sandefjord
۴
۲
Fredrikstad FK
Finished
۱۴:۳۰
MFK Skalica
۲
۱
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۸:۳۰
SK Benatky nad Jizerou
۰
۳
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۹:۰۰
CS Corvinul Hunedoara
۲
۲
NS Mura
inprogress
۱۹:۳۰
SK Brann Bergen
۵
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۴:۳۰
Sarpsborg 08
۱
۲
Tromso IL
Finished
۱۴:۳۰
Torpedo Moskva
۲
۰
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۶:۳۰
FK Shkendija 79
۱
۰
KF Tirana
Finished
۱۹:۰۰
  China Super League Women
Zhejiang Hangzhou (W)
۱
۱
Changchun Dazhong (W)
Finished
۱۵:۰۵
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۳
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۳:۰۰
  United States USL Women
Pleasanton Rage (W)
۱
۲
Oakland Soul (W)
Finished
۰۶:۰۰
Minnesota Aurora FC (W)
۵
۰
Bavarian United (W)
Finished
۰۳:۳۰
Michigan Legends (W)
۳
۰
Elite 14 SC (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Malaysia Super League
Negeri Sembilan
۰
۳
Kuala Lumpur City FC
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Baerum SK Sandvika
۱
۰
Assiden
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL South Australia
South Adelaide
۲
۲
Campbelltown City
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Manly United FC
۲
۰
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Gaucho 2
Monsoon FC
۱
۰
Aimore
Finished
۰۱:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Froso IF
۳
۵
Bergnasets AIK
Finished
۱۳:۳۰
  United States WPSL Women
Griffins FC (W)
۰
۲
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۳۰
Union KC (W)
۰
۳
KC Courage (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۳
۳
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۵:۱۵
  Colombia Liga Femenina
America de Cali (W)
۲
۱
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Ipswich Knights (W)
۲
۱
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Peru Reserve League
Cienciano Reserves
۱
۲
Sport Huancayo Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
UTC Cajamarca Reserves
۲
۰
Cesar Vallejo Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
Froya Idrett
۰
۰
Os Turnforening
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Hearts
۲
۰
Mindil Aces
Finished
۱۴:۳۰
Darwin Olympic
۲
۱
University Azzurri FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Northcote City
۲
۰
Eastern Lions
Finished
۱۴:۰۰
Preston Lions
۲
۱
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۴:۰۰
Langwarrin SC
۳
۱
Werribee City
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Victoria Premier League 2
Altona City
۱
۲
Doveton
Finished
۱۴:۰۰
Pascoe Vale SC
۱
۴
North Sunshine Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Box Hill United
۲
۲
Brunswick Juventus
Finished
۱۳:۰۰
Essendon Royals
۱
۰
Beaumaris
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Nepean FC
۲
۴
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۴
۱
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۳:۳۰
  Costa Rica Cup Women
Saprissa (W)
۱
۳
Alajuelense (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Souths United
۲
۱
Ipswich Knights
Finished
۱۴:۰۰
Holland Park Hawks
۶
۰
Bayside United
Finished
۱۴:۰۰
  Ethiopia Premier League
Adama Kenema
۲
۳
Bahir Dar Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Dire Dawa
۱
۳
Hadiya Hosaena
Finished
۱۸:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Kuktosh Rudaki
۰
۳
FK Khujand
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Northcote City U23
۲
۱
Eastern Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
Langwarrin U23
۶
۰
Werribee City U23
Finished
۱۱:۴۵
  Lithuania I Lyga
Hegelmann Litauen II
۱
۰
FK Nevezis Kedainiai
inprogress
۱۹:۳۰
Banga Gargzdai II
۰
۳
FK Neptunas Klaipeda
inprogress
۱۹:۳۰
Kauno Zalgiris II
۲
۰
FC Garliava
inprogress
۱۹:۳۰
FK Panevezys II
۱
۳
Minija Kretinga
Finished
۱۸:۳۰
FK Atmosfera
۰
۲
FK Babrungas Plunge
inprogress
۱۹:۰۰
  Argentina Primera A Women
UAI Urquiza (W)
۰
۰
Platense (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Staal Jørpeland
۱
۴
Sola
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Sydney Olympic U20
۰
۲
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۱
Canterbury Bankstown U20
Finished
۱۱:۳۰
Nepean FC U20
۲
۶
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۱:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Chuncheon FC
۱
۱
Paju Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۳
۲
Ipswich FC U23
Finished
۱۲:۰۰
  Gambia GFA 1st Division
Fortune
۰
۰
Real de Banjul FC
inprogress
۲۰:۰۰
Greater Tomorrow FC
۰
۰
Gambia Armed Forces FC
inprogress
۲۰:۰۰
Team Rhino FC
۰
۱
Steve Biko FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Oeste FC U20
-
-
Sao Paulo FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ferroviaria U20
-
-
Ponte Preta SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
-
-
Jose Bonifacio U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Bento U20
-
-
Santos FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
-
-
Gremio Novorizontino U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
-
-
Mirassol U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Inter Limeira U20
-
-
Ituano U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Guarani SP U20
-
-
Ibrachina U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Preston Lions (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Norway 3. Division avd. 4
Melhus IL
۱
۰
Mosjoen IL
inprogress
۱۹:۳۰
  Northern Ireland Northern Ireland Premier League Women
Derry City (W)
-
-
Larne FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Australia Victoria State League 1
Brandon Park
۶
۰
Casey Comets
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane Olympic (W)
۰
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۴
۱
Ipswich FC
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Paulista Women
RB Bragantino (W)
۳
۰
Realidade Jovem (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Victoria
Melbourne Knights
۶
۰
Moreland City FC
Finished
۱۳:۰۰
South Melbourne FC
۴
۰
Altona Magic
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۴
۵
Springfield United
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Knights
۲
۰
North Pine
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Matogrossense U20
Sport Sinop U20
۰
۴
Sinop FC U20
Finished
۰۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Træff
۰
۰
Kristiansund BK 2
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Athletic Club MG U20
-
-
AC Tres Coracoes U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Chile U20
-
-
Paraguay U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  China League 2
Xi'an Ronghai FC
۲
۳
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Carioca U20
Boavista RJ U20
-
-
Vasco da Gama U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Nova Iguacu U20
-
-
Sampaio Correa MA U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Bangu U20
-
-
Volta Redonda U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Norway 3. Division avd. 6
Innstrandens IL
۰
۰
Skjervoy
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Joondalup United
۱
۵
Sorrento SC
Finished
۱۴:۳۰
  United States USL League Two
Salt City SC
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۵:۰۰
  Thailand League 1 Women
Chonburi FA (W)
۷
۰
Hinkhon United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Afturelding/Fram (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Kazakhstan 1. Division
Ulytau
۰
۲
Khan Tengri FC
Finished
۱۵:۳۰
Zhetisay
۲
۱
FK Arys
Finished
۱۵:۳۰
FK Ekibastuz
۴
۲
SD Family
Finished
۱۵:۳۰
  Europe Euro Group E
Slovakia
۱
۲
Ukraine
Finished
۱۶:۳۰
  Norway U19 Elite League
Orn Horten U19
۰
۰
Flint Tonsberg U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Brusque U20
-
-
Chapecoense AF U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Lithuania II Lyga
Suduva Marijampole II
۰
۱
Lietava Jonava
inprogress
۱۹:۳۰
FKS Ukmerge
۰
۰
FK Dziugas Telsiai II
inprogress
۲۰:۰۰
  New Zealand Northern Premier League
West Coast Rangers
۰
۵
Birkenhead United
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Glenorchy Knights 2
۱
۳
Olympia FC Warriors
Finished
۱۳:۴۵
  South America Copa America Group A
Argentina
۲
۰
Canada
Finished
۰۳:۳۰
  Australia South Australia State League 1
West Torrens Birkalla
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۱۴:۱۵
  Chile Copa Chile
Glorias Navales
۰
۲
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۰۰
  Russia Youth Championship
Chertanovo U19
۲
۳
Rostov U19
Finished
۱۱:۳۰
Ural U19
۱
۱
Akhmat Grozny U19
Finished
۱۱:۳۰
FC Nizhny Novgorod U19
۰
۲
CSKA Moscow U19
Finished
۱۵:۳۰
Rubin Kazan U19
۲
۰
Akademiya Konoplev U19
Finished
۱۵:۳۰
Fakel Voronezh U19
۱
۱
FK Orenburg U19
Finished
۱۷:۳۰
Krylia Sovetov U19
۳
۴
Spartak Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Sochi U19
۱
۱
FK Master-Saturn U19
Finished
۱۷:۳۰
Strogino U19
۰
۲
Krasnodar U19
Finished
۱۷:۳۰
Zenit U19
۱
۳
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Baltika Kaliningrad U19
۳
۱
Lokomotiv Moscow U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۳
۰
Bavarians FC
Finished
۱۱:۴۵
Tuv Buganuud
۹
۰
Khovd
Finished
۱۴:۴۵
  Algeria League Women
CEA Setif (W)
۱
۰
ALS Batna (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Zanzibar Premier League
Chipukizi FC
۰
۲
Uhamiaji
Finished
۱۴:۰۰
Maendeleo FC
۲
۴
Hard Rock SC
Finished
۱۶:۴۵
Mafunzo FC
۳
۲
Ngome FC
Finished
۱۶:۴۵
  Russia Premier League Women
Dynamo Moscow (W)
۲
۰
Rubin Kazan (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rostov (W)
۰
۱
Krasnodar FK (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Niger Super League
AS Douanes de Niamey
۰
۱
Renaissance CB
inprogress
۱۹:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید