0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Qatar Stars League
Al Sadd
۳
۲
Al-Ahli Doha
Finished
۱۸:۵۵
Al-Shamal
-
-
Al-Gharrafa
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
  Uzbekistan Super League
Pakhtakor Tashkent
۱
۱
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
Nasaf Qarshi
۰
۰
Olmaliq AGMK
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia FFA Cup
Melbourne City FC
۱
۲
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۴:۰۰
Adelaide City
۲
۳
Adelaide United FC
Finished
۱۴:۰۰
Avondale FC
۲
۳
Brisbane Roar FC
Finished
۱۴:۰۰
Oakleigh Cannons
۵
۳
Brisbane City
Finished
۱۴:۰۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۰
۱
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۲
۲
Necaxa
Finished
۰۶:۳۵
Mazatlan FC
۱
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
  Tanzania Premier League
Simba SC
۱
۰
Geita Gold FC
inprogress
۱۹:۴۵
Azam FC
-
-
Kagera Sugar
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Coastal Union
۱
۰
KMC FC
Finished
۱۷:۳۰
Dodoma
۱
۳
Mbeya City
Finished
۱۷:۳۰
  China Super League
Henan Jianye
۰
۳
Wuhan Three Towns
Finished
۱۶:۰۰
Shanghai Shenhua
۰
۲
Chengdu Qianbao Better City
Finished
۱۴:۰۰
Wuhan Yangtze River
۱
۴
Beijing Guoan FC
Finished
۱۶:۰۰
Meizhou Hakka
۲
۱
Guangzhou City
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Liga Profesional
San Lorenzo
۲
۰
Platense
Finished
۰۲:۳۰
Sarmiento
۱
۲
Godoy Cruz
Finished
۰۰:۰۰
Central Cordoba De Santiago
۳
۰
Colon de Santa Fe
Finished
۰۰:۰۰
Independiente
۱
۱
Atletico Huracan
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Serie B
Londrina EC
۱
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۲
۱
CA La Paz
Finished
۰۲:۳۵
Cancun FC
۰
۰
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۴:۳۵
Raya2 Expansion
۱
۲
Venados Merida FC
Finished
۰۶:۳۵
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۱
۲
Logan Lightning
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Roar Youth
۱
۳
Gold Coast Knights
Finished
۱۴:۰۰
  China League One
Kunshan
۰
۰
Nantong Zhiyun
Finished
۱۲:۳۰
Qingdao Manatee
۲
۱
Suzhou Dongwu
Finished
۱۶:۰۰
Sichuan Jiuniu
۰
۳
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۳۰
  Chile Copa Chile
Audax Italiano Santiago
۰
۲
Universidad Catolica
Finished
۰۲:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۰
۲
Magallanes Santiago
Finished
۰۵:۰۰
  World FIFA U20 World Cup Women
Colombia U20 (W)
۲
۲
New Zealand U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Mexico U20 (W)
۱
۰
Germany U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Australia U20 (W)
۰
۳
Spain U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
Brazil U20 (W)
۵
۰
Costa Rica U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Denmark 1st Division
Vejle Boldklub
-
-
Naestved BK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hillerod
۰
۰
FC Fredericia
inprogress
۲۰:۳۰
  India Delhi Senior Division
Sudeva Delhi
۰
۱
Uttarakhand
Finished
۱۲:۳۰
Tarun Sangha
۱
۰
Indian Air Force
Finished
۱۵:۱۵
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
Djurgardens IF
-
-
APOEL Nicosia FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Malaysia Super League
Kedah
۱
۱
Sabah
Finished
۱۷:۳۰
Selangor FC
۰
۲
Terengganu
Finished
۱۷:۳۰
Sarawak
۰
۰
Petaling Jaya City FC
Finished
۱۶:۴۵
  Japan J2 League
Jef United Ichihara Chiba
۰
۰
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gyeongnam FC
۲
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Chungnam Asan
۰
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۵:۰۰
Gwangju FC
۱
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
B36 Torshavn
-
-
NSI Runavík
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Benfica Lisbon B
۱
۲
Estrela Amadora
Finished
۱۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF League
CSD Comunicaciones
۰
۱
Diriangen FC
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito
۰
۱
Tauro F.C.
Finished
۰۲:۳۰
Pacific FC
۰
۱
CS Herediano
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
O'Connor Knights
۰
۱
Canberra Olympic
Finished
۱۳:۱۵
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Istiklol
۰
۱
CSKA Pamir Dushanbe
Finished
۱۸:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۲
۲
Waterside Karori
Finished
۱۱:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Huila
۱
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۲:۳۰
Real Cartagena
۲
۲
Real Santander
Finished
۰۴:۴۵
  Bhutan Premier League
Tensung FC
۳
۱
Paro Rinpung
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Coimbra EC U20
۲
۰
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۳۰
Uberlandia U20
۱
۰
Boston City FC Brasil U20
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Reserve League
CA Platense Reserves
۰
۰
San Lorenzo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
۱
۱
Union Santa Fe Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Patronato Reserves
۰
۱
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Tucuman Reserves
۰
۰
Tigre Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Perth Glory U20
۳
۰
Sorrento U20
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
۰
۰
El Geish
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Agropecuario
۲
۰
Club Atletico Guemes
Finished
۰۴:۴۰
  Uruguay Copa Uruguay
Uruguay Montevideo
۲
۱
Palermo Rocha FC
Finished
۰۵:۴۰
  North Macedonia First League
FK Shkendija 79
۲
۰
FK Skopje
inprogress
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Tuzla City
۱
۰
NK Posusje
inprogress
۲۰:۰۰
FK Velez Mostar
۱
۱
FK Igman Konjic
inprogress
۲۰:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko A
KäPa/PuLe
۱
۱
PK Keski-Uusimaa
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 1
Noroeste SP
۲
۰
Botafogo SP
Finished
۰۳:۰۰
  Norway NM Cup
Ham-Kam
۰
۰
Tromso IL
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۰
۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
VfB Lubeck
۲
۱
Hannover 96 II
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Havelse
۰
۰
Bremer SV
inprogress
۲۱:۰۰
Schwarz-Weis Rehden
۰
۰
KSV Holstein Kiel II
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
1. FC Phoenix Luebeck
۰
۰
Teutonia Ottensen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC St. Pauli II
۰
۰
Drochtersen / Assel
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SSV Jeddeloh
-
-
Kickers Emden
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۳
۰
Deportes Temuco
Finished
۰۲:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Vejgaard
۰
۰
FC Djursland
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
ASA Aarhus
۰
۰
Aarhus Fremad II
inprogress
۲۱:۰۰
Kjellerup IF
۰
۰
Odder IGF
inprogress
۲۱:۰۰
  Sri Lanka Super League
Saint Mary's SC
۱
۱
Crystal Palace SC
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Romanian Cup
ACS SR Municipal Brasov
۴
۰
ACS Olimpic Cetate Rasnov
Finished
۱۹:۰۰
ACSO Filiasi
۳
۱
Vedita Colonesti
Finished
۱۹:۰۰
CS Sporting Liesti
۰
۲
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۹:۰۰
CS Real Bradu
۰
۱
Unirea Bascov
Finished
۱۹:۰۰
CSO Plopeni
۰
۱
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۹:۰۰
ACS Somuz Falticeni
۲
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۹:۰۰
Progresul Ezeris
۱
۱
Vointa Lupac
inprogress
۱۹:۰۰
CS Crisul Santandrei
۱
۲
Lotus Baile Felix
Finished
۱۹:۰۰
CSM Oltenita
۰
۱
Inainte Modelu
Finished
۱۹:۰۰
  United States MLS
Los Angeles FC
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۷:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Illawarra Stingrays (W)
۱
۲
Bankstown City Lions (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Centenary Stormers
۱
۴
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۱
۳
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۴:۰۰
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۲
۱
Parnu JK Vaprus
inprogress
۱۹:۳۰
  South Africa Premier League
Royal AM
-
-
Orlando Pirates FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Panama LPF
Independiente de La Chorrera
۳
۱
Deportivo Universitario
Finished
۰۵:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Peerless SC
۰
۱
Southern Samity
Finished
۱۴:۰۰
Calcutta Customs
۲
۲
Techno Aryan Club
Finished
۱۴:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
OKS Swit Skolwin
۰
۰
Gedania Gdansk
inprogress
۱۹:۳۰
Baltyk Gdynia
۰
۱
Starogard Gdanski
inprogress
۱۹:۳۰
Unia Swarzedz
۱
۱
Pogon Szczecin II
inprogress
۱۹:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۰
۳
Zawisza Bydgoszcz
inprogress
۱۹:۳۰
Jarota Jarocin
۱
۱
Unia Janikowo
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Kleczew
۱
۰
KS Polonia Sroda Wlkp
inprogress
۲۰:۰۰
KS Unia Solec Kujawski
۰
۳
Olimpia Grudziadz
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Nottingen
-
-
Freiburger FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
1. FC Pforzheim 1896
-
-
SSV Reutlingen 05
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ATSV Mutschelbach
۰
۰
Offenburger FV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FV Ravensburg
۰
۰
Rielasingen-Arlen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SV Oberachern
۰
۰
Goeppinger SV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FSV 08 Bissingen
۰
۰
SV Stuttgarter Kickers
inprogress
۲۱:۰۰
TSG Backnang
۰
۰
SG Sonnenhof Grossaspach
inprogress
۲۱:۰۰
  Hungary NB II
Nyiregyhaza Spartacus FC
۳
۰
Soroksar SC
inprogress
۲۰:۰۰
Diosgyor VTK
-
-
FC Ajka
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gyori ETO FC
۱
۱
BFC Siofok
inprogress
۲۰:۱۵
Bekescsaba 1912 Elore SE
-
-
MTK Budapest
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
-
-
Gyirmot
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Kozarmisleny SE
-
-
Pecsi MFC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Csakvar TK
۱
۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
inprogress
۲۰:۰۰
Dorogi FC
۱
۰
Szentlorinc SE
inprogress
۲۰:۰۰
Haladas
۰
۰
Szeged-Csanad Grosics
inprogress
۲۰:۰۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۲
Kazincbarcika BSC
inprogress
۲۰:۰۰
  Poland III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۲
۱
Lechia Tomaszow Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
Mlawianka Mlawa
۳
۳
Sokol Ostroda
inprogress
۱۹:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۳
۰
Ursus Warsawa
inprogress
۱۹:۳۰
KS Warta Sieradz
۰
۳
Pelikan Lowicz
inprogress
۱۹:۳۰
Olimpia Zambrow
۰
۴
Jagiellonia Bialystok II
inprogress
۱۹:۳۰
LKS Lodz II
۰
۱
Unia Skierniewice
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۰
۱
Pogon Grodzisk Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۲
۳
Legionovia Legionowo
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
Zdar nad Sazavou
۲
۳
FC Vysocina Jihlava
inprogress
۱۹:۳۰
SK Klatovy
۰
۳
FK Pribram
inprogress
۱۹:۳۰
Spartak Sobeslav
۲
۰
FC Pisek
inprogress
۱۹:۳۰
FK Kozlovice
۲
۱
Frydek Mistek
inprogress
۱۹:۳۰
SK Benesov
۰
۱
FK MAS Taborsko
inprogress
۱۹:۳۰
TJ Start Brno
۲
۰
FC Velke Mezirici
inprogress
۲۰:۰۰
FC Rokycany
۰
۰
SK Kladno
inprogress
۲۰:۳۰
TJ Jiskra Domazlice
۱
۱
FK Kraluv Dvur
inprogress
۱۹:۳۰
FK Dobrovice
۱
۵
FK Usti nad Labem
inprogress
۱۹:۳۰
FK Bohumin
۰
۳
FC Hlucin
inprogress
۱۹:۳۰
MFK Vitkovice
۲
۳
FC Viktoria Otrokovice
inprogress
۱۹:۳۰
Velke Hamry
۰
۰
FK Chlumec
inprogress
۱۹:۳۰
Motorlet Praha
۱
۰
SK Ujezd Praha 4
inprogress
۲۰:۰۰
Tatran Vsechovice
۲
۰
Valasske Mezirici
inprogress
۱۹:۳۰
SK Libcany
۳
۲
SK Cesky Brod
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Tasovice
۱
۳
FK Hodonín
inprogress
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
FK Modrica
۰
۰
FK Slavija Sarajevo
inprogress
۱۹:۳۰
Kozara
۰
۱
FK Podrinje
inprogress
۱۹:۳۰
FK Krupa na Vrbasu
۳
۱
FK Zvijezda 09
inprogress
۱۹:۳۰
FK Laktasi
۴
۰
Sloboda Mrkonjic Grad
inprogress
۱۹:۳۰
Omarska
۱
۲
Sloboda Novi Grad
inprogress
۱۹:۳۰
Famos Vojkovici
۱
۰
FK Drina Zvornik
inprogress
۱۹:۳۰
FK Tekstilac Derventa
۰
۲
Rudar Prijedor
inprogress
۱۹:۳۰
  Mexico U20 Championship
Toluca U20
۲
۰
Monterrey U20
Finished
۱۸:۳۰
Cruz Azul U20
۰
۱
Tijuana U20
Finished
۱۸:۳۰
Pachuca U20
-
-
Club America U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۰
۰
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Paulista Women
Taubate (W)
۰
۲
Ferroviaria (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Europe UEFA Champions League Qualification
FK Qarabag
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Sweden U21 Allsvenskan
IF Brommapojkarna U21
۳
۰
GIF Sundsvall U21
Finished
۱۶:۳۰
Kalmar U21
۱
۱
Osters IF U21
inprogress
۱۹:۳۰
Orebro U21
۷
۱
Dalkurd FF U21
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Cracovia Krakow II
۳
۰
Wisla Sandomierz
inprogress
۱۹:۳۰
Avia Swidnik
۰
۰
LKS Lagow
inprogress
۱۹:۳۰
Wisloka Debica
۰
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
inprogress
۱۹:۳۰
Wieczysta Krakow
۳
۰
Sokol Sieniawa
inprogress
۱۹:۳۰
Korona Kielce II
۱
۱
KSZO Ostrowiec
inprogress
۱۹:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۱
۲
Orleta Radzyn Podlaski
inprogress
۱۹:۳۰
Ks Wiazownica
۴
۰
KS Lublinianka
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۱
۰
NKP Podhale
inprogress
۱۹:۳۰
Unia Tarnow
۰
۱
ZKS Stal Stalowa Wola
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
Atletico Madrid B
-
-
CF Intercity
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Septemvri Sofia
۰
۱
AEL Limassol
inprogress
۱۹:۳۰
AC Bellinzona
۰
۱
FC Lugano
inprogress
۲۰:۰۰
Sant Andreu Barcelona
-
-
Terrassa CF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Burgos Promesas
۰
۰
Deportivo Alaves B
inprogress
۱۶:۳۰
CD Galapagar
-
-
Navalcarnero
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Real Madrid B
۳
۴
CF Fuenlabrada
Finished
۱۳:۳۰
Shimshon Kafr Qasim
۰
۳
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۱:۰۰
SK Sokol Brozany
۱
۲
SK Slovan Varnsdorf
inprogress
۱۹:۳۰
Quintanar Rey
-
-
Albacete B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Asia AFC Cup
FC Khujand
۰
۴
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۵:۰۰
  Poland III Liga, Group 3
Polonia Bytom
۰
۱
Gwarek Tarnowskie Gory
inprogress
۲۰:۳۰
Sleza Wroclaw
۰
۴
MKS Kluczbork
inprogress
۱۹:۳۰
Lechia Zielona Gora
۲
۰
Chrobry Glogow II
inprogress
۱۹:۳۰
Stal Brzeg
۰
۴
Rakow II Czestochowa
inprogress
۱۹:۳۰
Gorzow Wielkopolski
۲
۳
Gornik Zabrze II
inprogress
۱۹:۳۰
Odra Wodzislaw
۰
۱
Warta Gorzow
inprogress
۲۰:۳۰
Miedz Legnica ll
۰
۱
Rekord Bielsko-Biala
inprogress
۱۹:۳۰
Polonia Nysa
۰
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kolmonen
PK 37 Iisalmi
۱
۱
Kuopion Elo 1919
inprogress
۲۰:۰۰
SavU
۱
۱
Ri-Pa
inprogress
۲۰:۰۰
FCJ Blackbird
۰
۱
AC Barca
inprogress
۲۰:۳۰
  Israel Toto Cup
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
-
-
Hapoel Haifa
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
-
-
Maccabi Bnei Raina
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
B 1909
۰
۰
Marienlyst
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Varde
۰
۰
Hedensted IF
inprogress
۲۱:۰۰
Brabrand IF II
۰
۰
Ringkoebing IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Otterup B og IK
۰
۰
Tarup-Paarup IF
inprogress
۲۱:۰۰
  Myanmar National League
Yadanarbon
۲
۰
Myawady
Finished
۱۳:۰۰
  Slovenia U19 League
Olimpija Ljubljana U19
۴
۱
NK Krka U19
inprogress
۱۹:۳۰
NK Bravo U19
۲
۱
NK Aluminij U19
inprogress
۱۹:۳۰
Ns Mura U19
۲
۵
ND Ilirija U19
Finished
۱۶:۳۰
Maribor U19
۱
۰
ND Gorica U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia Northern NSW Division 1
Kahibah FC
۰
۰
West Wallsend SC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۱۰
۱
Brisbane City U23
Finished
۱۴:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Cheongju City FC
۰
۱
Cheonan City
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Deportivo La Coruna (W)
۰
۰
Eibar (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Kolubara
-
-
FK Radnicki Nis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
KFUM Roskilde
۰
۰
Bronshoj BK
inprogress
۲۱:۰۰
Greve Fodbold
۰
۰
Holbaek
inprogress
۲۱:۰۰
Taarnby FF
۰
۰
GVI
inprogress
۲۱:۰۰
Herstedoster IC
۰
۰
B 1908
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
VB 1968
۰
۰
Allerod FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۰
۰
BK Avarta
inprogress
۲۱:۰۰
Slagelse
۰
۰
Naestved BK II
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Montenegro 2. CFL
FK Otrant-Olympic
۰
۰
FK Podgorica
inprogress
۱۹:۳۰
Mladost DG
-
-
FK Zeta Golubovci
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Igalo
۱
۰
FK Celik Niksic
inprogress
۱۹:۳۰
FK Kom Podgorica
-
-
FK Bokelj Kotor
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  India Durand Cup
Northeast United FC
۰
۶
Odisha
Finished
۱۶:۳۰
Jamshedpur
۱
۲
Bengaluru FC
Finished
۱۳:۳۰
  Hungary NB III
Kelen SC
۱
۱
Puskas Academy II
Finished
۱۳:۳۰
Zsambeki
۰
۲
III Keruleti Tue Upe
inprogress
۲۰:۰۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۰
۰
CA Santo Domingo
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
White Eagles FC
۰
۳
Tuggeranong Utd
Finished
۱۳:۳۰
  Gambia Division 2
Greater Tomorrow FC
۰
۰
Immigration FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway U19 Cup
Molde U19
۲
۰
Viking U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Molde U19
۲
۰
Viking U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Molde U19
۲
۰
Viking U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Molde U19
۲
۰
Viking U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Molde U19
۲
۰
Viking U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Lillestrom U19
۱
۰
Kristiansund BK U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway U19 League
Molde U19
-
-
Viking U19
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Verbandsliga
Waldhof Mannheim II
۰
۰
SV Spielberg
inprogress
۲۰:۳۰
  Estonia Estonian Cup
JK Trans Narva
۲
۰
FC Levadia Tallinn
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers 07
-
-
Sportfreunde Eisbachtal
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید